| Parameter | Value |
|---|---|
| Max Operating Temperature | 85 °C |
| Min Operating Temperature | -40 °C |
| Packaging | Reel |
| RoHS | Compliant |
| Frequency | |
| Max Supply Voltage | |
| Min Supply Voltage | |
| Noise Figure | 12 dB |
| RF Type | VSAT |
| Number of Mixers | 1 |
| LO Frequency | 24 GHz to 32 GHz |
| IF Frequency | DC to 8 GHz |
| Conversion Loss | 11 dB |
| RF Frequency | 24 GHz to 32 GHz |
Stock: 59
Distributors
pcbx
Unit Price$50.57551
Ext.Price$50.57551
| Qty | Unit Price | Ext.Price |
|---|---|---|
| 1 | $50.57551 | $50.57551 |
| 10 | $44.42078 | $444.20780 |
| 25 | $42.29205 | $1057.30125 |
| 50 | $40.80826 | $2040.41300 |
| 100 | $39.37674 | $3937.67400 |
